TESLİMAT & İADE

1- Ürünlerimizi sadece İstanbul içi belli bölgelere kendi servis araçlarımızla teslim edilmektedir. 


2- Ürünün teslimatı sırasında alıcı kişiye ulaşılamamış (alıcının yerinde (evde yada işyerinde) olmama, teslim alacak başka bir kişinin olmaması ,adresin yanlış verilmesi,adresin bulunamaması vb.) ve teslimatı gerçekleşmemiş siparişlerde, ürün merkezimize  geri getirilir, gönderici ile iletişime geçilerek konu hakkında bilgi verilmesi halinde, göndericinin isteğine göre; ürün üç iş günü içerisinde ilave yol ücreti karşılığında tekrar gönderim sağlanır. Gönderici isterse ürünü, kendisi veya  kendisinin belirlediği üçüncü bir şahıs tarafından merkezimizden teslim alabilir. İade söz konusu değildir.

3-  Gün içinde oluşturulan siparişlerin teslimat güzergahlarına göre ürünleriniz sabah 09:00-18:00 arası herhangi bir saatte teslim edilir. Teslimat aracı, siparişlerimizin lokasyonlarına göre sırayla teslimatları gerçekleştirmektedir. Özel gün ve saat belirtilen siparişlerde mümkün olduğunca belirtilen saatlerde teslimatlar gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır.

4- Kişiye özel tasarımlarımız 1-3 iş günü içerisinde hazırlanmakta ve teslim edilmektedir. Kişiye özel hazırlanan ürünler teslimat aracına yüklendikten sonra iptal edilememektedir.


5- Özel günlerde (Anneler Günü, Sevgililer Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü vb.) tüm siparişler aynı  gün içerisinde teslim edilir fakat saat garantisi verilmemektedir. 

6- Hava ve doğa şartları, yoğun trafik ve kaza gibi benzeri sebepler teslim zamanında istisnai durumlar yaratabilir.

 

7- İstanbul içi bazı lokasyonlarda ekstra nakliye bedeli alınmaktadır. 

 

8- Kusurlu ve eksik ürün gönderimlerinde, taahhüt ettiğimiz hizmeti tam olarak yerine getiremediğimiz için sipariş verdiğiniz ürün veya ürünleri iade edebilirsiniz. Bu durumda isterseniz ürününüz yenisi ile değiştirilecek ya da yapmış olduğunuz ödeme şekline bağlı olarak: havale yapmış olduğunuz hesabınıza ya da kredi kartı hesabınıza para iadesi yapılacaktır. 
 

9- Bu koşulların dışında, eksiksiz olarak teslim edilen ürünlerin iadesi ile ilgili talepleriniz, Tüketici Kanunu'nun ilgili maddeleri gereğince değerlendirilecektir. 

ADRESİMİZ

Hoşgör Sokak No:9

Çeliktepe-İSTANBUL

Whatsapp Hattı: +90 545 311 53 50

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi -Cumartesi

09:00 - 18:00

YARDIM
ABONELİK
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon